Galeria fotografii
Komentarze do zdjęć z dnia 2014-06-26
[2014-06-26 08:42:57] i powiało ...chłodem...i sama nie wiem dlaczego tak mi się tutaj podoba....
[2014-06-26 08:38:52] a projektant tego dzieła....miał w dzieciństwie prawdopodobnie prawie takie same
Smok-1[2014-06-26 08:20:20] Trzeba go było bliżej uchwycić. Jak ja byłem cała grupka czekała na opłacenie sk
Smok-1[2014-06-26 21:28:55] Oki, to na przyszło¶ć spróbuj inaczej kadrować zdjęcie, tu na przykł±d sporo by
planterka[2014-06-26 18:23:47] wszystkie osoby na zdjęciu s± przypadkowe, żadna z nich nie pozowała i prawdopod
Przemysław Supernak SuperGlob[2014-06-26 09:11:47] Ten mostek aż się prosi o wej¶cie. Człowiek to w końcu ciekawskie zwierzę.
Antoni[2014-06-26 09:08:56] Formalnie jest to zabronione, s± tablice z zakazem i ostrzeżeniami, ale podobnie
Przemysław Supernak SuperGlob[2014-06-26 09:00:00] Ciekawa formacja skalna. Da się przej¶ć tym "mostkiem", czy nie jest dostępny?
Antoni[2014-06-26 23:05:36] Z tym, że ci to raczej kijanki, ponieważ czynili pierwsze kroki w stroju nurka..
[2014-06-26 16:33:26] Dzięki za opis. Wysoka i Rohacz Ostry s± bardzo podobne ze względu na te dwa cha
Przemysław Supernak SuperGlob[2014-06-26 08:38:04] Znakomity portret. Zwłaszcza z tym dugim planem w tle.
nitkaska[2014-06-26 07:32:11] No faktycznie! Myslimy nad pytaniami! A ja jeszcze autora pomęczę z Tanzani±:)
Przemysław Supernak SuperGlob[2014-06-26 08:54:06] Ech, te białe plaże Zanzibaru. Chętnie bym tam wrócił.
Smok-1[2014-06-26 21:20:49] Wiesz z tego co pamiętam to Ushguli znajduje się powyżej 2 tys. m, Wikepedia naw
[2014-06-26 16:52:23] nam się udało. To była akurat bardzo ciepły paĽdziernik. ¦nieg zaczynał się na o
Antoni[2014-06-26 23:02:22] Taki do¶ć wyro¶nięty... swoja droga to s± tam skały podobne, b±dĽ nosz±ce nazwy:
[2014-06-26 14:06:11] jajeczne jest to że czasem na tym pustkowiu jest ograniczenie do 20, 10 albo i 5
[2014-06-26 16:39:12] Dlaczego "Trzy Korony" skoro jest pięć szczytów.?!? Otóż za czasów Austrio-Węgie
lajik[2014-06-26 21:11:40] Wła¶nie po to wrzuciłem te zdjęcia, żeby przypomnieć, że mimo niesprzyjaj±cej po
tearose[2014-06-26 20:11:02] Miła odmiana po¶ród zdjęć gór, chmur i mgieł:) Czuję nastrój nadchodz±cych waka
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.




































